UCKER Y PEE WEE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UCKER Y PEE WEE

Serbia
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Guillermo mi je odgovorio!!

Go down 
+5
Jovana
*Maja Ucker 4ever*
Ana '96
Marina
Nevena
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
*Maja Ucker 4ever*

*Maja Ucker 4ever*


Posts : 110
Join date : 13/04/2009
Age : 28
Location : RBO 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 1:59 am

da...........msm logicno............sta bi dul pricala njemu za uckera!!!!!!!!!!!?????????
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:11 am

Da stvarno kako neka deca izmisljaju........strasno
Back to top Go down
LuUkA
Guest




Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:16 am

vidi ne izmisljam nista..nmg da se regujem jer necu dolaziti i nevolim ni jednog od njih....a ja se sa dulce dopisujem preko msn-a....ako vam cini ista sto cu se regovati....regovacu se
Back to top Go down
*Maja Ucker 4ever*

*Maja Ucker 4ever*


Posts : 110
Join date : 13/04/2009
Age : 28
Location : RBO 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 7:35 am

ti???sa dul????preko msn????
ae onda daj msn..............
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 1:40 pm

xaxa..........ma pusti ga vidis da laze.....................
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 2:25 pm

sada ili vise nece dolaziti ili ce reci da ne moze da nam da njen msn.............imam ja iskustva sa takvima........
What a Face What a Face What a Face What a Face
Back to top Go down
Mica & Ucker <3

Mica & Ucker <3


Posts : 47
Join date : 15/04/2009
Age : 29

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:08 am

kenja ko foka...bas dul nema pametnija posla nego da se dop sa njim...pa nismo mi sisali vesla...i otkud njemu njena adresa ako je nevoli??? Suspect
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:19 am

Ma nema sanse da je to istina jer Dul ko zna da li ima vremena........pa ona facebooku nije bila mesec dana................i sto bi ona to njemu rekla..........
Back to top Go down
LuUkA
Guest




Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:47 am

ja sam vam lepo rekao..i ja ne serem...a ti sta si sisala nije moj problem..niti sta ces sisati...
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 11:22 am

pa eto dao bi msn da imas.......
Back to top Go down
LuUkA
Guest




Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 12:35 pm

vidi...hoces uckerov msn???ja sam saznao da je ovo njegov msn

ucker_christopher@gmail.com
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:50 pm

ocu....samo sto to nije njegov e-mail.........nije on lud da stavi takvu adresu..........
osvesti se.......
neko te zeza
ko zna koji je njegov msn
on je pametan sigurno nece da postavi adresu da je njegovo ime i nadimak..........
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:51 pm

pa ti rece da ix bas i ne volis....pa sta ce ti onda Uckerov e-mail?????
Back to top Go down
Mica & Ucker <3

Mica & Ucker <3


Posts : 47
Join date : 15/04/2009
Age : 29

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:49 pm

necu da se svadjam sa tobom....znaci to je nemoguce...ili ti zajebavas nas ili je neko ZESCE zajebao tebe...!!!
Back to top Go down
*Maja Ucker 4ever*

*Maja Ucker 4ever*


Posts : 110
Join date : 13/04/2009
Age : 28
Location : RBO 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:22 am

XAXA...............da..................pa onda ako smes daj nam dulcin msn??????????
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:26 am

Mica & Ucker <3 wrote:
necu da se svadjam sa tobom....znaci to je nemoguce...ili ti zajebavas nas ili je neko ZESCE zajebao tebe...!!!
Back to top Go down
LuUkA
Guest




Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:30 am

vidi..ja imam 6 msnova za fanove koje mozete svuda pronaci..a samo volim dulce i samo sa njom se i dopisujem..uckera nisam ni dodao nego vam kazem taj msn sto sam saznao...da ste imalo jnihovi fanovi saznali bi ste..
Back to top Go down
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 158
Join date : 13/04/2009

Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:38 am

Pa jbg decko vazno da si ti pravi fan.......
xaxaxa......kao sto si ti saznao za jedan ja sam saznala za 7 msn-ova i svi koji su mi to rekli tvrde
da je to pravi Uckerov msn.........
tako da probudi se iz tog tvog sna.......
bas Dul ima vremena da se dopisuje sa tobom
navikao je on da se predstavlja tudjim imenima
i da zeza sve redom
bas kao i ti
i isto se dopisivao msnom ali on je sa svim clanovima
al bar je postao poznat
svi ga znaju po lazima
Back to top Go down
Sponsored content





Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Guillermo mi je odgovorio!!   Guillermo mi je odgovorio!! - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Guillermo mi je odgovorio!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
UCKER Y PEE WEE  :: Otros sobre Pee Wee y Ucker / Svasta o Uckeru i Pee Wee-u :: Ucker y Pee Wee Serbia / Ucker i Pee Wee Srbija-
Jump to: